Tradycje bożonarodzeniowe - rodzinna gra planszowa

Utworzono: niedziela, 20, grudzień 2020

W grudniu bieżącego roku chętni  uczniowie klasy 2b podczas zdalnego nauczania realizowali rodzinny konkurs  na grę  planszową pod hasłem - „Tradycje bożonarodzeniowe".  Na konkurs wpłynęło 5 prac.

Komisja w składzie: p. Małgorzata Hołosyniuk, p. Agnieszka Jałowicka  przyznała następujące miejsca:

I miejsce  - Albert Chilewicz i Paulina Helman

II miejsce - Nikola Podleś i Wiktoria Bałabuch

III miejsce -Wiktoria Baj

Gratulujemy pomysłowości , wykonania i kreatywności autorom  prac, dziękujemy za zaangażowanie innym członkom rodziny. Konkurs zorganizowała  wychowawczyni klasy Lucyna Marnik.