Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

'I'm Writing I'm sharing' Uczniowie klasy 8 a biorą udział w projekcie eTwinning

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 21, grudzień 2020

   

 

       9 uczniów klasy 8 a przystąpiło do realizacji projektu eTwinning „I'M WRITING I'M SHARING", w którym będą wysyłać regularnie e-maile w języku angielskim do rówieśnikówz Turcji.

      Głównymi założeniami projektu jest doskonalenie umiejętności pisania w języku obcym, rozwój własnej kreatywności oraz poznanie innej kultury poprzez kontakt z uczniami Huzurkent Atatürk Secondary School w Turcji. Uczniowie poza swoją autoprezentacją i rozmową na temat rodziny, szkoły, swoich zainteresowań i przyjaciół będą wymieniać również informacje na temat tradycji i zwyczajów panujących w Polsce i Turcji.

       Poza rozwojem językowym uczniowie będą również doskonalić umiejętność korzystania z technologii, poznając nowe programy wykorzystywane do tworzenia grafiki i komunikacji.

      Jak dotąd, uczniowie przygotowali swoje Avatary do profili na specjalnej platformie TwinSpace, przygotowują logo projektu z wykorzystaniem programu CANVA, jak i umieszczają wzajemne życzenia świąteczne na Padlecie. Opiekunem projektu jest pani Aleksandra Chilewicz.

      Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na Facebook oraz obejrzenia naszych kartek świątecznych na Padlet.com.

https://www.facebook.com/groups/299641724616237

https://padlet.com/englishmattersgrabowiec/d31fivcsmfhga3vt

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB