Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Życzenia na Boże Narodzenie

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 21, grudzień 2020

3365 1

 

Roztańczą się płatki śniegu

betlejemska gwiazda zaświeci

kolędami rozweselą się domy

i dorośli znów będą jak dzieci

 

Biel opłatka przypomni niewinność

po policzkach spłynąłzy wzruszenia

miłość serca otworzy na oścież

i to będzie Boże Narodzenie

 

/Alina Dorota Paul/

 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Nauczycielom, Pracownikom szkoły, Uczniom i Rodzicom życzymy wielu łask od Dzieciątka Jezus, radości  z rodzinnych spotkań, ciepłej atmosfery przy wigilijnym stole, spełnienia wszelkich marzeń oraz wielu sukcesów w życiu osobistym  i zawodowym w Nowym Roku 2021.

Dyrekcja Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu

 

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB