Świąteczna Paczka

Utworzono: poniedziałek, 28, grudzień 2020

„Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń”

Phil Bosmans

fot

Uczniowie z klasy 6 a wysłali kartki świąteczne do jednego z Rodzinnych Domów Serca w województwie pomorskim, znajdującego się pod opieką Fundacji „Chatka Nadziei”.

Postanowili jednak, odnajdując w sobie ducha i prawdziwe przesłanie Świąt Bożego Narodzenia, dołączyć do nich różnorodne słodkości, o które prosiły te dzieci Świętego Mikołaja.

Nasi uczniowie, jak zawsze, wykazali się głęboką wrażliwością i otworzyli swoje serca dla rówieśników, którzy potrzebują wsparcia.

Dziękuję za bezinteresowną chęć czynienia dobra, pomoc i życzliwość Uczniom z klasy 6a oraz Rodzicom, bez których cała ta akcja nie byłaby możliwa.

Agata Łaszyńska – Sioma