Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Pomoc psychologa - informacja dla rodziców!

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 04, styczeń 2021

 

Drodzy Rodzice,

czas epidemii skazał większość dzieci i młodzieży na przebywanie w domu, spędzanie wielu godzin przed komputerem, ograniczenie bezpośrednich kontaktów towarzyskich oraz minimalną ilość ruchu, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Wielu z nich dość dobrze zaadoptowało się do nowych warunków życia, jednak u niektórych ta sytuacja może wywoływać bądź nasilać trudności emocjonalne, np. podnosić poziom lęku i niepokoju. Drodzy Państwo, informujemy, że w przypadku takich problemów możecie skorzystać z telefonicznej konsultacji psychologicznej w naszej placówce – od wtorku 5 stycznia do piątku 15 stycznia 2021r. w dni robocze w godzinach 10.00-12.00 pod numerem telefonu:515-739-482.

Dzieci, młodzież, nauczyciele i rodzice mogą również uzyskać wsparcie, dzwoniąc na bezpłatną, całodobową infolinię 800 080 222. Pod tym numerem dyżurują specjaliści, którzy udzielają pomocy psychologiczno- pedagogicznej.

Rodzicom i opiekunom uczniów klas ósmych przypominamy o możliwości skorzystania z porady zawodowej, zwłaszcza w przypadku problemów zdrowotnych dzieci i konieczności uzyskania orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego na etap szkoły ponadpodstawowej. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie pod numerem: 84-639-59-96.

 

Z życzeniami zdrowia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku,

Joanna Dunal

dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 2 w Zamościu

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB