„I Ty możesz zostać Św. Mikołajem” – podziękowania z Domu Pomocy Społecznej.

Utworzono: wtorek, 05, styczeń 2021

„I Ty możesz zostać Św. Mikołajem" – Podziękowania z Domu Pomocy Społecznej
Pokój i Dobro!
Szanowna Państwo!

Jeszcze raz pragnę serdecznie podziękować za inicjatywę zorganizowania „Św. Mikołaja" dla mieszkanek Domu Pomocy Społecznej w Zamościu. Słowa podziękowania kieruję do Pani Dyrektor, Wychowawców i Nauczycieli, Uczniów oraz ich Rodziców i całej społeczności lokalnej, która miała w tym udział. Ile wysiłku, czasu oraz poniesionych ofiar wymagało to przedsięwzięcie. Bóg zapłać za dar serca, za szczodre obdarowanie mieszkanek. Mimo, że z powodu pandemii żadna nie pojechała na Święta Bożego Narodzenia do domu rodzinnego, to jednak poprzez Was odczuły jak dobry i hojny jest Bóg i troszczy się o każdego. Mieszkanki bardzo się ucieszyły indywidualnymi prezentami, to wspaniały pomysł; każda z nich jest jedyna i niepowtarzalna; mimo, że są w instytucji, cenią sobie bardzo spełnienie ich osobistych pragnień.

Składam najserdeczniejsze życzenia noworoczne: niech dobry Bóg Wam błogosławi, obdarza swoimi łaskami, zdrowiem, szczęściem i wszelką pomyślnością.
Z darem modlitwy - s. Teresa Patrzek