Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Pierniczki dla Hospicjum Santa Galla

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 11, styczeń 2021

 

 

       W ramach wolontariatu uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję „Bądźmy razem na święta". Tym razem upiekli pyszne i pachnące pierniczki dla podopiecznych Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach. To czas, kiedy z radością dzielimy się z innymi.  Takie akcje zawsze rozwijają świadomość, że ktoś jest w potrzebie, a poczucie przyjemności z dawania innym jest bezcenne i ponadczasowe. Dzięki wolontariuszom mogliśmy stworzyć w Hospicjum atmosferę świątecznego czasu. Wszystkim, którzy włączyli się w organizację tej akcji: dzieciom oraz ich rodzicom bardzo serdecznie dziękujemy.

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB