Wznawiamy dowożenie na naukę stacjonarną

Utworzono: czwartek, 14, styczeń 2021

Od 18 stycznia 2021 roku (poniedziałek) wznawiamy stacjonarną naukę dla uczniów klas I - III szkoły podstawowej. Po przerwie spowodowanej małym zainteresowaniem w posyłaniu dzieci do przedszkola od 18 stycznia zapraszamy także przedszkolaków oraz zerówkowiczów na zajęcia. Zachowując ograniczenie ilości dzieci przewożonych jednym środkiem transportu oraz przyjmując optymalne rozwiązanie dowożenia, od 18 stycznia będziemy dowozili dzieci trzema trasami. Prosimy Rodziców uczniów klas I - III, zerówkowiczów i przedszkolaków o zapoznanie się z planem dowożenia obowiązującym od 18 stycznia. W zależności od sytuacji i decyzji w sprawie dalszych zajęć stacjonarnych (lub ich zamknięcia - niestety, tego nie można wykluczyć) będziemy na bieżąco zmieniali dowożenie na zajęcia. Prosimy o śledzenie informacji o zmianach w dowożeniu. Aktualny (od 18 stycznia) plan dowożenia znajduje się tutaj.