Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Życzenia dla Babci i Dziadka od klasy II a

Drukuj
Utworzono: sobota, 23, styczeń 2021
 
 
       Babcia i Dziadek są po rodzicach najbliższymi osobami dla dzieci, dlatego zawsze w naszej szkole pamiętamy o ich święcie.
     Uczniowie klasy II a wyrażają swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom za ich ciepło i dobro. Swoimi własnoręcznie zrobionymi bukiecikami kwiatów dziękują za bezgraniczną miłość i życzą dużo, dużo zdrowia.
 
 
 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB