Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Obóz sportowy w Krasnobrodzie

Drukuj
Utworzono: czwartek, 03, wrzesień 2015

IMG 0057

 

Dziewczęta z naszej szkoły: Paulina Kruk (kl. III LO), Sandra Górniak (kl. I LO), Magdalena Bernard (kl. III A), Karolina Popek (kl. III A) przebywały w dniach 3 – 9 sierpnia br. na obozie sportowym w Zamościu. Podczas obozu zajęły I miejsce w turnieju piłki siatkowej organizowanym przez miejscowe gimnazjum. Gratulujemy!

 


Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB