Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Mistrzynie siatkówki plażowej

Drukuj
Utworzono: czwartek, 03, wrzesień 2015

IMG 0059

 

Uczennice naszej szkoły Paulina Kruk (kl. III LO) i Sandra Górniak (kl. I LO) zdobyły I miejsce w finale turnieju siatkówki plażowej dziewcząt, który odbywał się 23 sierpnia br. nad zamojskim zalewem. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!

 


 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB