Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Dzień Papieski w naszej szkole

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 12, październik 2015

 

„Bóg niewzruszenie wierzy w rodzinę"

Jan Paweł II

 

DSCN0033

           

            9 października świętowaliśmy w naszej szkole XV Dzień Papieski. W tym roku jego obchodom towarzyszyło hasło „Jan Paweł II – Patron Rodziny". Społeczność szkolna uczestniczyła z tej okazji w okolicznościowej akademii przygotowanej przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem katechetów –  pani Barbary Jańczuk, pani Agaty Kowalczyk, ks. Konrada Bulaka oraz pana Karola Chilewicza, który zatroszczył się o muzyczną oprawę wydarzenia. Akademia miała w tym roku wyjątkowy charakter ponieważ oprócz uczniów wzięli w niej czynny udział rodzice: Jolanta i Krzysztof Wójciukowie, Katarzyna i Tomasz Nowaczewscy oraz Edyta i Marek Bernardowie, którym składamy serdeczne podziękowania za ubogacenie uroczystości swoją obecnością. Obchodom Dnia Papieskiego, jak co roku, towarzyszyła publiczna zbiórka pieniędzy na rzecz funduszu stypendialnego „Dzieło Nowego Tysiąclecia", w którą włączyli się nasi uczniowie.  

 

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z obchodów Dnia Papieskiego w szkolnej galerii zdjęć.

 


 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB