Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

„Zielona Szkoła"

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 12, październik 2015

 

EFRWP-logoDSCF9341

 

 

 

       W dniach 5 – 9 października br. uczniowie klasy IA i IB gimnazjum uczestniczyli w wycieczce do Roztoczańskiego Parku Narodowego, która odbyła się na zasadach Zielonej Szkoły, będącej elementem projektu „MISJA PRZYRODA - ZIELONE SZKOŁY W PARKACH NARODOWYCH". Kierownikiem projektu była pani Jadwiga Kanarszczuk, a opiekunkami: pani Zofia Greniuk, pani Urszula Kwiatkowska i pani Hanna Pedowska

Projekt realizowany jest przez naszą szkołę na podstawie umowy o współpracy z dnia 24 sierpnia 2015 r. zawartej pomiędzy Gminą Grabowiec a Fundacją Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej – Counterpart Fund z siedzibą w Warszawie.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z „Zielonej Szkoły" w szkolnej galerii zdjęć.

 


 

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB