Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Postaw na przyszłość

Drukuj
Utworzono: wtorek, 24, listopad 2015

           

IMG 2006 - Kopia

   23 listopada br. miało miejsce spotkanie przedstawicieli Centrum Edukacji i Pracy OHP w Zamościu z uczniami klas trzecich gimnazjum. Dotyczyło ono dalszego kształcenia młodzieży, czyli wyboru szkoły ponadgimnazjalnej. Właściwy wybór szkoły jest bardzo istotny, ponieważ w dalszej przyszłości będzie on podstawą do wyboru konkretnego zawodu. Pomocą w podjęciu tak ważnych decyzji jest określnie predyspozycji zawodowych za pomocą testu samooceny, jakiemu zostali poddani uczniowie.

 


Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB