Postaw na przyszłość

Utworzono: wtorek, 24, listopad 2015

IMG 2006 - Kopia

23 listopada br. miało miejsce spotkanie przedstawicieli Centrum Edukacji i Pracy OHP w Zamościu z uczniami klas trzecich gimnazjum. Dotyczyło ono dalszego kształcenia młodzieży, czyli wyboru szkoły ponadgimnazjalnej. Właściwy wybór szkoły jest bardzo istotny, ponieważ w dalszej przyszłości będzie on podstawą do wyboru konkretnego zawodu. Pomocą w podjęciu tak ważnych decyzji jest określnie predyspozycji zawodowych za pomocą testu samooceny, jakiemu zostali poddani uczniowie.