„Bezpieczni na drodze"

Utworzono: poniedziałek, 14, grudzień 2015

IMG 2436 - Kopia

Uczennice naszej szkoły: Olga Staszczuk (kl. IIIa), Aleksandra Kusy (kl. Ib) i Roksana Sacawa (kl. IIb) z powodzeniem wzięły udział w VIII edycji konkursu plastycznego poświęconego bezpieczeństwu ruchu drogowego pn. „Bezpieczni na drodze". Prace dziewcząt zostały wyróżnione i nagrodzone. Jedną z głównych nagród, którą otrzymała Olga Staszczuk jest publikacja w kalendarzu „Bezpieczni na drodze 2016". Konkurs zorganizował Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z uroczystości wręczenia nagród w szkolnej galerii zdjęć.