Wyśpiewane życzenia dla Babci i Dziadka

Utworzono: poniedziałek, 01, luty 2016

Dzieci z grupy świetlicowej „Świetliki" pod opieką pana Karola Chilewicza oraz uczniowie klasy III „a", której wychowawczynią jest pani Lucyna Marnik, nagrały piosenki dla Babci i Dziadka. „Świetliki" zaśpiewały utwór „Czacza dla Babci i Dziadka", natomiast uczniowie klasy III „a" „Rock And Roll'a dla Babci i Dziadka" (podkład do utworu pochodzi z płyty dołączonej do podręcznika edukacji wczesnoszkolnej „Tropiciele").

Zapraszamy do obejrzenia nagrań!

„Czacza dla Babci i Dziadka"

„Rock and roll dla Babci i Dziadka"