Zawody międzyprzedmiotowe – matematyka, wychowanie fizyczne, przyroda

Utworzono: środa, 03, luty 2016

IMG 3303 - Kopia

01 lutego br. klasy V „a" i VI „b" uczestniczyły w zawodach międzyprzedmiotowych, gdzie bawiąc się i ucząc nawzajem od siebie rozwiązywali różne zadania. Uczniowie pracując w grupach wykazywali się umiejętnościami sportowymi oraz zdobytą wiedzą matematyczną i przyrodniczą.

Najlepsze okazały się drużyny w składzie:

• z klasy V – Patrycja Sołoducha, Ewelina Zwolińska, Piotr Gardjas, Kamil Orzechowski
  • z klasy VI – Hubert Malinowski, Igor Karczmarz, Kacper Gmitrowicz, Michał Kaczmara