„Tydzień” Bezpiecznego Internetu

Utworzono: wtorek, 09, luty 2016

fot

W ramach obchodów „Dnia bezpiecznego Internetu” w naszej szkole realizowane są następujące działania.

1. Konkurs na plakat profilaktyczny na temat "Lepszy Internet zależy od Ciebie!". - w trzech kategoriach wiekowych: I-III SP, IV - VI SP, I - III gimnazjum.

2. Konkurs - Quiz "Bezpieczny Internet" na platformie Quizizz.- gimnazjum I - III, VI klasa SP.

3. Zajęcia interdyscyplinarne w klasach IV (plastyka, zajęcia komputerowe). Ulotki informacyjne "Lepszy Internet zależy od Ciebie!" - klasy V - VI SP.

4. "Bezpieczny Internet w bibliotece szkolnej" - pogadanki, filmy.

Rozdanie nagród w piątek 12.02.2016 r.

Sponsorem nagród jest SKO i szkolny sklepik