Studniówka w naszej szkole

Utworzono: wtorek, 09, luty 2016

MG 6922

Ach studniówka, co za bal,
Tańczą wszyscy razem wkoło,
Czas odchodzi w siną dal,
A za sto dni żegnaj szkoło!"

Tradycyjnie 100 dni przed Egzaminem Maturalnym  odbyła się w naszej szkole Studniówka. Wzięli w niej udział nie tylko tegoroczni maturzyści, ale także uczniowie III klasy zasadniczej szkoły zawodowej, którzy w bieżącym roku szkolnym będą zdawali egzaminy zawodowe. Młodzież bawiła się znakomicie do wczesnych godzin porannych. Pozostaną wspomnienia i zdjęcia, do których obejrzenia zapraszamy w szkolnej galerii zdjęć.