Tydzień Bezpiecznego Internetu - zajęcia interdyscyplinarne

Utworzono: czwartek, 11, luty 2016

DSC07168

W związku z obchodami Tygodnia Bezpiecznego Internetu przeprowadzone zostały w naszej szkole zajęcia interdyscyplinarne z plastyki i zajęć komputerowych. Wzięli w nich udział uczniowie klas IV szkoły podstawowej i klasy I A gimnazjum. W ramach zajęć, pod opieką pani Zofii Greniuk i pani Urszuli Kwiatkowskiej, uczniowie przygotowali plakaty dotyczące bezpieczeństwa w Internecie.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z zajęć w szkolnej galerii zdjęć.