Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych"

Drukuj
Utworzono: środa, 02, marzec 2016

 

DSC07281

 

      1 marca obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych" ustanowiony na mocy ustawy z dnia 3 lutego 2011 r.  „Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych ma być wyrazem hołdu dla żołnierzy drugiej konspiracji za świadectwo męstwa, niezłomnej postawy patriotycznej i przywiązania do tradycji niepodległościowych, za krew przelaną w obronie Ojczyzny"( Lech Kaczyński). W naszej szkole - jak co roku - pamiętaliśmy o tym święcie. Na korytarzach pojawiły się tematyczne gazetki przygotowane z tej okazji przez uczniów pod okiem nauczycieli historii. Na budynku szkoły wyeksponowano flagę narodową. 

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB