Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Piosenka na Dzień Kobiet

Drukuj
Utworzono: wtorek, 08, marzec 2016

 

8 marca dzien kobiet 3

        Chłopcy z klas I – III szkoły podstawowej w wyjątkowy sposób uczcili Dzień Kobiet. Wraz z życzeniami i kwiatami podarowali koleżankom piosenkę. Nagrali ją pod opieką pana Karola Chilewicza. Efekty ich pracy możemy podziwiać poniżej.

 

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB