Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Powiatowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej Chłopców

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 14, marzec 2016

     

received 457587951097125 - Kopia

 

       8 marca br. drużyna chłopców z naszego gimnazjum, w składzie: Sieczkarz Jarosław, Sitarczuk Daniel, Hanulak Sebastian, Żółkiewski Kacper, Bednaruk vel Bednarczuk Mikołaj, Szopa Adrian, Pomazanka Michał, Całka Adrian, Jędruszczak Maciej, Jabłoński Mateusz, Żerebiec Adam zajęła I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Piłce Siatkowej Chłopców, która odbyła się w Szczebrzeszynie.

W zawodach wzięło udział 5 drużyn: Gimnazjum Szczebrzeszyn, Gimnazjum Zawada, Gimnazjum Płoskie, Gimnazjum Suchowola i Gimnazjum Grabowiec.

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce – Gimnazjum Grabowiec

II miejsce – Gimnazjum Szczebrzeszyn

III miejsce – Gimnazjum Płoskie

IV miejsce – Gimnazjum Zawada

V miejsce – Gimnazjum Suchowola

 

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB