Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Finał Zamojskiej Ligi Ludowych Zespołów Sportowych

Drukuj
Utworzono: środa, 16, marzec 2016

 

IMAG2057 - Kopia

 

IMAG2060

 

 

          12 marca br. w Gimnazjum Nr 5 w Zamościu odbył się finał Zamojskiej Ligi Ludowych Zespołów Sportowych. Drużyna dziewcząt z naszego gimnazjum, w składzie: Popek Karolina, Popek Anna, Bernard Magdalena, Tuniak Magda, Drygaś Katarzyna, Koszel Gabriela, Mociak Aneta, Radelczuk Aleksandra, Buczak Kinga, Jamroż Wiktoria, Gmitrowicz Malwina zajęła III miejsce.

          Drużyna kobiet, w składzie: Kruk Paulina, Górniak Sandra, Kaczmara Diana, Sieczkarz Ilona, Chaber Patrycja, Barańska Karolina, Zarębska Paulina, Kaspruk Aleksandra, Kozar Ewelina, Bernard Magdalena, Popek Karolina, Włodarska Monika zajęła IV miejsce.


          Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z finału w szkolnej galerii zdjęć.

 

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB