Finał Zamojskiej Ligi Ludowych Zespołów Sportowych

Utworzono: środa, 16, marzec 2016

IMAG2057 - Kopia

IMAG2060

12 marca br. w Gimnazjum Nr 5 w Zamościu odbył się finał Zamojskiej Ligi Ludowych Zespołów Sportowych. Drużyna dziewcząt z naszego gimnazjum, w składzie: Popek Karolina, Popek Anna, Bernard Magdalena, Tuniak Magda, Drygaś Katarzyna, Koszel Gabriela, Mociak Aneta, Radelczuk Aleksandra, Buczak Kinga, Jamroż Wiktoria, Gmitrowicz Malwina zajęła III miejsce.

Drużyna kobiet, w składzie: Kruk Paulina, Górniak Sandra, Kaczmara Diana, Sieczkarz Ilona, Chaber Patrycja, Barańska Karolina, Zarębska Paulina, Kaspruk Aleksandra, Kozar Ewelina, Bernard Magdalena, Popek Karolina, Włodarska Monika zajęła IV miejsce.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z finału w szkolnej galerii zdjęć.