Konkurs „Jestem bezpieczny”

Utworzono: poniedziałek, 25, kwiecień 2016

P1250995 - Kopia

Już po raz szesnasty Komenda Miejska Policji w Zamościu zorganizowała Konkurs Wiedzy Prewencyjnej „Jestem bezpieczny". Uczniowie z klas IV-VI szkoły podstawowej uczestniczyli w etapie międzygminnym, który odbył się w dniu 22 kwietnia br. w Szkole Podstawowej w Miączynie.

Uczestnicy konkursu zmagali się z zadaniami, które obejmowały zagadnienia dotyczące szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Mogli wykazać się wiedzą o bezpiecznym zachowaniu w różnych sytuacjach, znajomością: przepisów ruchu drogowego, zagrożeń czyhających na ludzi, podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy, zasad zachowania w sytuacjach zagrożenia.

Nasza drużyna w składzie: Paweł Jabłoński, Wiktoria Moskwa (kl. IV), Dawid Tomkiewicz, Piotr Gardias (kl. V) oraz Mateusz Wichlej, Patryk Hołubowicz (kl. VI) zajęła II miejsce. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.