Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Konkurs „Jestem bezpieczny”

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 25, kwiecień 2016

 

P1250995 - Kopia

 

            Już po raz szesnasty Komenda Miejska Policji w Zamościu zorganizowała Konkurs Wiedzy Prewencyjnej „Jestem bezpieczny". Uczniowie z klas IV-VI szkoły podstawowej uczestniczyli w etapie międzygminnym, który odbył się w dniu 22 kwietnia br. w Szkole Podstawowej w Miączynie.

            Uczestnicy konkursu zmagali się z zadaniami, które obejmowały zagadnienia dotyczące szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Mogli wykazać się wiedzą o bezpiecznym zachowaniu w różnych sytuacjach, znajomością: przepisów ruchu drogowego, zagrożeń czyhających na ludzi, podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy, zasad zachowania w sytuacjach zagrożenia.

         Nasza drużyna w składzie: Paweł Jabłoński, Wiktoria Moskwa (kl. IV), Dawid Tomkiewicz, Piotr Gardias (kl. V) oraz Mateusz Wichlej, Patryk Hołubowicz (kl. VI) zajęła II miejsce. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB