„Z przyrodą na ty”

Utworzono: poniedziałek, 25, kwiecień 2016

DSC07849 - Kopia

20 kwietnia br. w klasach I-III sp został przeprowadzony konkurs przyrodniczo-ekologiczny pod hasłem „Z przyrodą na ty". Wzięły w nim udział 4-osobowe drużyny z poszczególnych klas edukacji wczesnoszkolnej. Zadaniem uczestników konkursu było rozwiązanie zagadek, uzupełnienie test wiedzy ekologiczno-przyrodniczej i rozwiązanie krzyżówki z hasłem.

Zwycięzcami  zostały:

„Żabki" z kl. I a  w składzie: Dominika Koszel, Julia Hawro, Maja Pedowska, Klaudia Flis.

„Fiołeczki"   z kl. II b w składzie: Martyna Winiarska, Anna Czata, Fabian Szostakiewicz, Roksana  Sacawa.

„Młodzi ekolodzy" ekolodzy kl. III a -  Wiktoria Krauze, Maria Rachańska, Karol Litwin, Michał Zwoliński.

Zwycięskie drużyny  otrzymały nagrody, którymi są globusy ufundowane przez Dyrekcję szkoły. Wręczenie nagród oraz podsumowanie konkursu odbyło się 22 kwietnia podczas obchodów  Dnia  Ziemi. Dodatkowo została przedstawiona inscenizacja pt. „Jak uratować las", w wykonaniu  kl. III a.