Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Kolejny sukces naszych uczennic!

Drukuj
Utworzono: czwartek, 28, kwiecień 2016

 

Finał konkursu „Wędrówka po krajach angielskiego/niemieckiego obszaru językowego"

 

FOT1A58

 

         22 kwietnia br. w XXIII Liceum Ogólnokształcącym im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Lublinie odbył się  Finał I Wojewódzkiego Konkursu z języka niemieckiego  „Wędrówka po krajach niemieckojęzycznych". Nasze uczennice: Martyna Dobaczyńska, Sylwia Rachańska i Agnieszka Zapalska pokonały  łącznie 26 drużyn z całego województwa lubelskiego i w finale zajęły III miejsce.  Opiekunem grupy była pani Anna Mandziuk. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 


 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB