Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Młodzież na sztuce Moliera „Miłość doktorem"

Drukuj
Utworzono: czwartek, 28, kwiecień 2016

       

DSC07876

 

          27 kwietnia br. uczniowie naszego gimnazjum wraz z nauczycielkami - panią Teresą Goździejewską i panią Darią Kodeniec obejrzeli w Zamojskim Domu Kultury spektakl przygotowany przez grupę teatralną „Istny Dramat" z II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Zamościu. Młodzież wystawiła sztukę Moliera pt. „Miłość doktorem". Odtwórczynią jednej z ról była absolwentka naszego gimnazjum Łucja Marta Knap.

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB