Młodzież na sztuce Moliera „Miłość doktorem"

Utworzono: czwartek, 28, kwiecień 2016

DSC07876

27 kwietnia br. uczniowie naszego gimnazjum wraz z nauczycielkami - panią Teresą Goździejewską i panią Darią Kodeniec obejrzeli w Zamojskim Domu Kultury spektakl przygotowany przez grupę teatralną „Istny Dramat" z II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Zamościu. Młodzież wystawiła sztukę Moliera pt. „Miłość doktorem". Odtwórczynią jednej z ról była absolwentka naszego gimnazjum Łucja Marta Knap.