Pożegnanie klasy III liceum ogólnokształcącego

Utworzono: piątek, 29, kwiecień 2016

IMG 4403

29 kwietnia br. pożegnaliśmy uczniów klasy III naszego liceum ogólnokształcącego.  Były świadectwa i nagrody, kwiaty i wzruszenia. Był też dobry humor za sprawą części artystycznej przygotowanej przez młodszych kolegów. Absolwenci naszego liceum rozpoczynają kolejny etap swojego życia. Już dziś życzmy im szczęścia na maturze i dostania się na wymarzone kierunki studiów.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z uroczystości w szkolnej galerii zdjęć.