Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

„Bezpiecznie na wsi – Niebezpieczne atrakcje w wakacje!"

Drukuj
Utworzono: piątek, 29, kwiecień 2016

 

IMG 4559 - Kopia

 

        Klaudia Szady - uczennica kl. V b szkoły podstawowej została nagrodzona w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „ Bezpiecznie na wsi – Niebezpieczne atrakcje w wakacje!". Uznanie zyskały także prace jej koleżanek: Roksany Adamczuk i Wiktorii Popek. Konkurs zorganizowała Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Placówka Terenowa w Zamościu.

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB