Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Nagroda i nominacja dla „Promyczków"

Drukuj
Utworzono: piątek, 29, kwiecień 2016

 

5478fb347e5ff o

 

           Zespół teatralny „Promyczki" (uczniowie kl. I b) działający pod opieką pani Krystyny Wróbel uzyskał nagrodę oraz nominację do Festiwalu Najciekawszych Widowisk w Lublinie podczas Zamojskich Premier Teatralnych. „Promyczki" wystawiły spektakl „O wilku i siedmiu koźlątkach". W festiwalu brało udział 11 zespołów teatralnych. Obok „Promyczków" wystąpił także zespół teatralny „Śmieszki" (uczniowie kl. I a) działający pod opieką pani Jolanty Sieczkowskiej. „Śmieszki" wystawiły spektakl „Przygoda niegrzecznej żabki". 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB