Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

IMG 1935

             Drużyna chłopców z naszej szkoły podstawowej, w składzie: Mikołaj Wójcicki  (kl. VIb), Dawid Kozłowski (kl. VIb), Adam Żerebiec (kl. VIa), Kacper Gmitrowicz (kl. Vb), Bartłomiej  Widyma (kl. Vb), Patryk Hołubowicz (kl. Va), Igor Karczmarz (kl. Vb), Dawid Tomkiewicz (kl. IVb), Marcin Wójcicki (kl. IVa), Bartłomiej Danilczuk (kl. IVa), Mateusz Wichlej (kl. Va), Aleksander Krawiec (kl. IVb) zajęła II miejsce podczas I ewentu programu MultiSport 2015. Opiekunem drużyny jest pan Krzysztof Karczmarz. 


Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB