Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

Tytuł "Mistrza Ortografii 2019" otrzymała

Klasa I

nie przyznano

Klasa II nie przyznano
Klasa III

Igor Karczmarz (kl. III A),

Bartłomiej Widyma (kl. III B)

Oliwia Adamczuk (kl. III B)

Tytuł "Mistrza Ortografii 2017" otrzymała

Klasa I

nie przyznano

Klasa II nie przyznano
Klasa III nie przyznano

 

Tytuł "Mistrza Ortografii 2016" otrzymała

Klasa I

Sylwia Rachańska (kl. IB)

Klasa II -
Klasa III -

 

Tytuł "Mistrza Ortografii 2015" otrzymała

W klasach I-III gimnazjum tytułu nie przyznano.

 

Tytuł "Mistrza Ortografii 2013" otrzymała

Klasa I

Żaneta Góra (kl. IA)

Klasa II -
Klasa III -

W klasach II i III tytułu nie przyznano

Tytuł "Mistrza Ortografii 2013" otrzymała

Klasa I -
Klasa II -
Klasa III Dominika Gruszka - kl. IIIB

 

Tytuł "Mistrza Ortografii 2012" otrzymał

Klasa I -
Klasa II -
Klasa III Kamil Jurek - kl. IIIB

 

 

Wicemistrzowie (z jednym błędem ortograficznym): 

Klasa I -
Klasa II

Łucja Knap - kl. IIA 
Dominika Gruszka - kl. IIB

Klasa III Kamil Banach - kl.IIIB

 

Tytuł "Mistrza Ortografii 2011" otrzymali:

Klasa I Katarzyna Kołodziej - kl. IC
Klasa II Aleksandra Tomkiewicz - kl. IIA 
Diana Skrzyńska - kl. IIA 
Anna Soroka - kl. IIA 
Kamil Banach - kl. IIB 
Paulina Bas - kl. IIB 
Agnieszka Greniuk - kl. IIB
Klasa III Karolina Kwietniewska - kl. IIIA 
Patrycja Jurek - kl. IIIB 
Mariola Tatys - kl. IIIC

 

Tytuł "Mistrza Ortografii 2010" otrzymali:

Klasa I Soroka Anna – IA
Klasa II Sadło Łukasz – IIC
Klasa III Krygiel Emil – IIIA 
Kwietniewska Sylwia – IIIC

 

Mistrz Ortografii 2009 - nie przyznano, szkoda!

Tytuł "Mistrza Ortografii 2008" otrzymali:

Klasa I Surma Zuzanna – IA 

 

Klasa II Gąska Aleksandra – IIC
Klasa III Saliński Dawid – IIIA 
Boczkowska Agnieszka – IIIA 
Skrzyńska Magdalena – IIIA 
Pieczykolan Magda – IIIA 
Pieczykolan Katarzyna – IIIB 
Sieczkowska Edyta – IIIC

 

Tytuł "Mistrza Ortografii 2007" otrzymała:

Klasa I  -
Klasa II Pieczykolan Magda 

 

Klasa III  -

 

Tytuł "Mistrza Ortografii 2006" otrzymali:

Klasa I  -
Klasa II  -
Klasa III Dziura Sławomir 
Sawulak Patrycja 

 

Tytuł "Mistrza Ortografii 2005" otrzymali:

Klasa I Jakimiec Paweł 
Dudek Sylwia 
Dobrowolska Wioleta
Klasa II Dziura Sławomir 
Korzeniowska Ewelina 
Krygiel Karol
Klasa III Antoniuk Przemysław 
Momot Anna 
Mil Lidia

 

Mistrz Ortografii 2004, 2003 i 2002 - nie przyznano, szkoda!

Tytuł "Mistrza Ortografii 2001" otrzymali:

Klasa I Mil Katarzyna
Klasa II Goździejewska Agnieszka

 

 

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB