Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rok szkoły w ruchu

 

 Ogólnopolska Akcja Ministra Edukacji Narodowej „Ćwiczyć każdy może” organizowana w ramach Roku Szkoły w Ruchu realizowana w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu rok szkolny 2013/2014

 

logo2 

Akcja "Ćwiczyć każdy może"


Ogólnopolska Akcja Ministra Edukacji Narodowej 
„Ćwiczyć każdy może” organizowana w ramach Roku Szkoły w Ruchu 
realizowana w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu
rok szkolny 2013/2014

 

Koordynator akcji w naszej szkole: p. Hanna Pedowska

 

 

RUCH W SZKOLE:

 

 

   


Obszar nr 5

POZALEKCYJNE ZAJĘCIA SPORTOWE

 

POZALEKCYJNE ZAJĘCIA SPORTOWE – PRZEPROWADZENIE KILKU AKCJI ZWIĄZANYCH Z AKTYWNOŚCIĄ RUCHOWĄ:

 

1234

Obszar nr 1

 wychowanie fizyczne - zajęcia edukacyjne organizowane w ramach podstawy programowej

 

 

SCENARIUSZ LEKCJI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Obszar nr 4

KWALIFIKACJE I DOSKONALENIE NAUCZYCIELI

 

Nauczyciel dobry to nauczyciel, który ciągle doskonali swój warsztat pracy.

Nauczyciele wychowania fizycznego w roku szkolnym 2013/2014 brali udział w różnych kursach i szkoleniach zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Edukacja w Sporcie, Centrum Kształcenia Kadry Kultury Fizycznej w Warszawie. Zajęcia odbywały się w weekendy. Nauczyciele zdobyli kwalifikacje umożliwiające prowadzenie zajęć RYTMIKI w przedszkolu
i klasach I – III szkoły podstawowej.

Kolejny kurs - „Nowe trendy w nauczaniu siatkówki: atak, blok”. Zorganizowany przez Coaching Sport w Lublinie. Wieloletnią tradycją naszej szkoły jest gra w piłkę siatkową oraz uczestnictwo w zawodach, dlatego też niezbędne jest dokształcanie nauczycieli w tym kierunku.

 

 

 

Kurs RytmikaKurs Siatkówka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Podczas prowadzenia zajęć uwzględniamy zainteresowania oraz możliwości uczniów. Jednak najważniejszym aspektem jest prowadzenie zajęć w sposób atrakcyjny i ciekawy dla dzieci i młodzieży. Zainteresowanie uczniów lekcją równa się sukces.

 

Zdjęcia z zajęć nr 1:

 

Zdjęcia z zajęć nr 2:

 

 

Rok Patrona

Szkoła dla Niepodległej

sto lat niepodległości

O Grabowcu

Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół w Grabowcu im. Henryka Sienkiewicza | Administrator strony UNIDEB